3 in 1 wireless charger 15W . It includes a magnetic wireless charger 15W, smartwatch charger (Apple®only) and TWS charger. Cable length: 1M. Input: 2-in-1 Type-C and Type-A.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | Ø6,5X0,8 CM |
| Length | 9.5 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Height | 9.25 cm |
| Volume | 0.158 cdm3 |
| Gross Weight | 0.077 kg |
| Net Weight | 0.035 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 100 |
| Carton length | 0.495 m |
| Carton width | 0.2 m |
| Carton height | 0.205 m |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Carton gross weight | 7.7 kg |
| Material | ABS |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |































