Key ring 4 in 1 data transfer and charging cable 60W with bamboo detail. Input: 2-in-1 Type-C <(>&<)> Type-A. Output: Watch charging (Samsung® and Apple®) , type-C and micro-B (2 in 1 pin).
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 4,4X1,3X26,8 CM |
| Length | 6 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Height | 10 cm |
| Volume | 0.108 cdm3 |
| Gross Weight | 0.055 kg |
| Net Weight | 0.05 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 200 |
| Carton length | 0.37 m |
| Carton width | 0.2 m |
| Carton height | 0.45 m |
| Carton volume | 0.044 m3 |
| Carton gross weight | 11 kg |
| Material | Bamboo |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |



























