3 in 1 foldable charging station in bamboo case and phone stand. It includes a dual coil wireless charger 15W, smartwatch charger (Apple®only) and TWS charger.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 13,9X13,1X2,7 CM |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 2.8 cm |
| Height | 14.4 cm |
| Volume | 0.544 cdm3 |
| Gross Weight | 0.232 kg |
| Net Weight | 0.215 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 40 |
| Carton length | 0.15 m |
| Carton width | 0.59 m |
| Carton height | 0.3 m |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Carton gross weight | 9.3 kg |
| Material | Bamboo |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |























