27 inch rainbow auto open umbrella in 190T Pongee with wooden shaft, fibre glass ribs, black plated metal tips and top. 16 panels.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | Ø120X94CM |
| Length | 0 cm |
| Width | 120 cm |
| Height | 94 cm |
| Volume | 1.85 cdm3 |
| Gross Weight | 0.65 kg |
| Net Weight | 0.64 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 20 |
| Carton length | 0.95 m |
| Carton width | 0.23 m |
| Carton height | 0.17 m |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Carton gross weight | 13 kg |
| Material | PET |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |





















