House-shaped recycled cardboard memo note dispencer. 300 recycled sheets memo block. 2 piece sticky note memo pad. Medium yellow sticky notes pads and 4 assorted colours page markers.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 9X9,5X7 CM |
| Length | 9 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Height | 7 cm |
| Volume | 0.936 cdm3 |
| Gross Weight | 0.218 kg |
| Net Weight | 0.17 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 50 |
| Carton length | 0.42 m |
| Carton width | 0.215 m |
| Carton height | 0.485 m |
| Carton volume | 0.044 m3 |
| Carton gross weight | 9.8 kg |
| Material | Paper |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |













