Backpack in 600D polyester with 5 markers. Standard imprint.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 21X9X26 CM |
| Length | 21 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 26 cm |
| Volume | 0.81 cdm3 |
| Gross Weight | 0.14 kg |
| Net Weight | 0.122 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 50 |
| Carton length | 0.47 m |
| Carton width | 0.295 m |
| Carton height | 0.27 m |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Carton gross weight | 6.9 kg |
| Material | PET-PVC |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |

















