Double coil wireless charger for 1 device in bamboo casing and with stand and pen holder functionality. Output: DC5V/1A (5W). Compatible with latest Androids, iPhone® 8, X and newer. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 7,7X7,7X11,5 CM |
| Length | 7.7 cm |
| Width | 7.7 cm |
| Height | 11.5 cm |
| Volume | 1.325 cdm3 |
| Gross Weight | 0.256 kg |
| Net Weight | 0.19 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 40 |
| Carton length | 0.45 m |
| Carton width | 0.375 m |
| Carton height | 0.315 m |
| Carton volume | 0.053 m3 |
| Carton gross weight | 9.84 kg |
| Material | Bamboo |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |






















