Long Christmas knitted beanie with cuff and bobble in RPET polyester.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 20X50CM |
| Length | 20 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 50 cm |
| Volume | 1.26 cdm3 |
| Gross Weight | 0.13 kg |
| Net Weight | 0.12 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 100 |
| Carton length | 0.52 m |
| Carton width | 0.38 m |
| Carton height | 0.64 m |
| Carton volume | 0.126 m3 |
| Carton gross weight | 13 kg |
| Material | Acrylic |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |





















