Roll net table tennis set. Includes 3 balls, 2 bats and 1 extendable net presented in RPET pouch.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 30X22CM |
| Length | 30 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 0 cm |
| Volume | 3.75 cdm3 |
| Gross Weight | 0.65 kg |
| Net Weight | 0.64 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 20 |
| Carton length | 0.46 m |
| Carton width | 0.33 m |
| Carton height | 0.52 m |
| Carton volume | 0.079 m3 |
| Carton gross weight | 13.74 kg |
| Material | Wood |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |











