Multi-USB retractable charging cable in ABS with bamboo detail top. Input: 2-in-1 Type-C and Type-A. Output: Type-C and 2-in-1 micro-B connector. Cable length: 90 cm.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 5,3X5,3X1,6 CM |
| Length | 5.3 cm |
| Width | 5.3 cm |
| Height | 1.6 cm |
| Volume | 0.045 cdm3 |
| Gross Weight | 0.075 kg |
| Net Weight | 0.063 kg |
| Inner carton quantity | 100 |
| Outer carton quantity | 80 |
| Carton length | 0.3 m |
| Carton width | 0.18 m |
| Carton height | 0.32 m |
| Carton volume | 0.017 m3 |
| Carton gross weight | 6 kg |
| Material | Bamboo |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |



















