12 wooden pencils in pencil shaped wooden box.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | Ø3,5X13,5 CM |
| Length | 0 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 13.5 cm |
| Volume | 0.256 cdm3 |
| Gross Weight | 0.074 kg |
| Net Weight | 0.064 kg |
| Inner carton quantity | 25 |
| Outer carton quantity | 200 |
| Carton length | 0.41 m |
| Carton width | 0.41 m |
| Carton height | 0.3 m |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Carton gross weight | 14.64 kg |
| Material | Wood |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |

















