Charging cable in aluminium with input: 2-in-1 type-C & type-A and micro-B (2 in 1 pin), Type C and micro B output. Cable length: 120cm.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 120X1,7X0,8 CM |
| Length | 120 cm |
| Width | 1.7 cm |
| Height | 0.8 cm |
| Volume | 0.18 cdm3 |
| Gross Weight | 0.042 kg |
| Net Weight | 0.036 kg |
| Inner carton quantity | 50 |
| Outer carton quantity | 50 |
| Carton length | 0.2 m |
| Carton width | 0.17 m |
| Carton height | 0.25 m |
| Carton volume | 0.009 m3 |
| Carton gross weight | 2.1 kg |
| Material | Aluminium |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |
















