Glass oil dispenser spray with stainless steel lid. Capacity: 100 ml.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | Ø4X18CM |
| Length | 0 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 18 cm |
| Volume | 0.58 cdm3 |
| Gross Weight | 0.24 kg |
| Net Weight | 0.206 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 50 |
| Carton length | 0.525 m |
| Carton width | 0.26 m |
| Carton height | 0.205 m |
| Carton volume | 0.028 m3 |
| Carton gross weight | 11.7 kg |
| Material | Glass Soda Lime |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |





















