Nonwoven heat sealed shopping bag with short handles. 80 gr/m².
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 27X15X30CM |
| Length | 27 cm |
| Width | 27 cm |
| Height | 15 cm |
| Volume | 0.351 cdm3 |
| Gross Weight | 0.038 kg |
| Net Weight | 0.034 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 100 |
| Carton length | 0.32 m |
| Carton width | 0.36 m |
| Carton height | 0.3 m |
| Carton volume | 0.035 m3 |
| Carton gross weight | 4.02 kg |
| Material | PP |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |













