4 port 2.0 USB in aluminum. Cable length 14.5 cm.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 9X3,7X2 CM |
| Length | 9 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Height | 2 cm |
| Volume | 0.25 cdm3 |
| Gross Weight | 0.062 kg |
| Net Weight | 0.045 kg |
| Inner carton quantity | 50 |
| Outer carton quantity | 100 |
| Carton length | 0.31 m |
| Carton width | 0.25 m |
| Carton height | 0.29 m |
| Carton volume | 0.022 m3 |
| Carton gross weight | 5.76 kg |
| Material | Aluminium |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |

















