4 port 2.0 USB in ABS. Output: 2 x Type-A and 2 x Type-C. Input: Type-C & Type-A.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 5,3X4,3X1 CM |
| Length | 5.3 cm |
| Width | 4.3 cm |
| Height | 1 cm |
| Volume | 0.066 cdm3 |
| Gross Weight | 0.027 kg |
| Net Weight | 0.024 kg |
| Inner carton quantity | 100 |
| Outer carton quantity | 500 |
| Carton length | 0.55 m |
| Carton width | 0.19 m |
| Carton height | 0.32 m |
| Carton volume | 0.033 m3 |
| Carton gross weight | 13.5 kg |
| Material | ABS |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |























