Classic playing cards in a plastic box. 54 cards.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 6,5X2X9,5CM |
| Length | 6.5 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 9.5 cm |
| Volume | 0.19 cdm3 |
| Gross Weight | 0.076 kg |
| Net Weight | 0.073 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 100 |
| Carton length | 0.365 m |
| Carton width | 0.215 m |
| Carton height | 0.24 m |
| Carton volume | 0.019 m3 |
| Carton gross weight | 7.6 kg |
| Material | Paper |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |











