Waist bag in soft PU with lining in 210D RPET.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 38X8.5X18CM |
| Length | 38 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Height | 18 cm |
| Volume | 0.86 cdm3 |
| Gross Weight | 0.16 kg |
| Net Weight | 0.15 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 100 |
| Carton length | 0.57 m |
| Carton width | 0.4 m |
| Carton height | 0.42 m |
| Carton volume | 0.086 m3 |
| Carton gross weight | 16 kg |
| Material | PU |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |



















