Bamboo cover key ring with charging cable with USB-A to Micro-B (2 in 1 pin) and Type C. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 12,5X2,7X0,8 CM |
| Length | 12.5 cm |
| Width | 2.7 cm |
| Height | 0.8 cm |
| Volume | 0.132 cdm3 |
| Gross Weight | 0.026 kg |
| Net Weight | 0.022 kg |
| Inner carton quantity | 50 |
| Outer carton quantity | 250 |
| Carton length | 0.6 m |
| Carton width | 0.275 m |
| Carton height | 0.195 m |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Carton gross weight | 6.54 kg |
| Material | Bamboo |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |














