ABS Desktop fan with 3 speed settings with LED light (80 lumens) and 10W wireless charger. Output: DC 9V/1.1A (10W) for quick charging. Compatible with latest Androids, iPhone® 8 and newer.
Specification
| Name | Details |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Dimensions | 8,4X16X34 CM |
| Length | 8.4 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 34 cm |
| Volume | 2.45 cdm3 |
| Gross Weight | 0.3 kg |
| Net Weight | 0.219 kg |
| Inner carton quantity | – |
| Outer carton quantity | 20 |
| Carton length | 0.415 m |
| Carton width | 0.355 m |
| Carton height | 0.33 m |
| Carton volume | 0.049 m3 |
| Carton gross weight | 6.06 kg |
| Material | ABS |
| Printable | yes |
| Liquid volume | – |
| Gender | – |
| Neck | – |
| Sleeve | – |
| Details textile | – |



















